LAUREAT KURATORYJNEGO KONKURSU TEMATYCZNEGO Z INFORMATYKI

W dniu 6 czerwca 2019 roku w Katedrze Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyło się uroczyste zakończenie Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu” organizowanego dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów województwa małopolskiego.
Celem uroczystej było uhonorowanie laureatów Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego i podziękowanie rodzicom, nauczycielom za zaangażowanie w rozwój zainteresowań i talentów uczniów.
Do etapu Wojewódzkiego dostali się Jakub Stepaniuk i Mikołaj Zabłocki.
Mikołaj Zabłocki uczeń klasy 7 odebrał tytuł Laureata Kuratoryjnego Konkursu Tematycznego z Informatyki „Od algorytmu do programu” z rąk przedstawiciela władz uczelni AGH doktora Mariana Bubaka i Małopolskiego Wicekuratora Oświaty Pani Haliny Cimer.
Serdecznie gratulujemy obu uczniom wiedzy i wytrwałości w jej zdobywaniu i życzymy dalszych sukcesów!!

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂