Wręczenie nagród- UJ

W poniedziałek 19 czerwca na Wydziale Matematyki Uniwersytetu Jagielońskiego odbyło się wręczenie nagród uczniom, którzy zostali Laureatami lub osiągnęli wynik „bardzo dobry” w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. W tym roku pięcioro uczniów Naszej Szkoły osiągnęło takie wyniki:)
Uroczyste zakończenie odbywało się w dwóch grupach. O godzinie 10:00 zakończenie mieli uczniowie startujący w grupach Żaczek i Maluch- z Naszej Szkoły byli to Mieszko Kowalski klasa 2c (Laureat) i Wojciech Adamki klasa 2c (wynik bardzo dobry). O godzinie 12:00 zakończenie miały pozostałe grupy konkursowe- z Naszej Szkoły w kategorii Beniamin: Mikołaj Zabłocki i Jakub Stepaniuk klasa 5 i Jakub Kowal klasa 6b (wszyscy wynik bardzo dobry).
Przed wręczeniem dyplomów i nagród (bonów do sklepu Decathlon i książki z zadaniami) kilka słów do uczniów powiedział dr Zdzisław Pogoda z UJ, a później krótki wykład matematyczny poprowadził dr hab. Edward Tutaj.
 
Kolejna edycja Konkurs Kangur już w marcu- zachęcamy do wzięcia udziału.