Wręczenie nagród- UJ

W poniedziałek 19 czerwca na Wydziale Matematyki Uniwersytetu Jagielońskiego odbyło się wręczenie nagród uczniom, którzy zostali Laureatami lub osiągnęli wynik „bardzo dobry” w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. W tym roku pięcioro uczniów Naszej Szkoły osiągnęło takie wyniki:)
Uroczyste zakończenie odbywało się w dwóch grupach. O godzinie 10:00 zakończenie mieli uczniowie startujący w grupach Żaczek i Maluch- z Naszej Szkoły byli to Mieszko Kowalski klasa 2c (Laureat) i Wojciech Adamki klasa 2c (wynik bardzo dobry). O godzinie 12:00 zakończenie miały pozostałe grupy konkursowe- z Naszej Szkoły w kategorii Beniamin: Mikołaj Zabłocki i Jakub Stepaniuk klasa 5 i Jakub Kowal klasa 6b (wszyscy wynik bardzo dobry).
Przed wręczeniem dyplomów i nagród (bonów do sklepu Decathlon i książki z zadaniami) kilka słów do uczniów powiedział dr Zdzisław Pogoda z UJ, a później krótki wykład matematyczny poprowadził dr hab. Edward Tutaj.
 
Kolejna edycja Konkurs Kangur już w marcu- zachęcamy do wzięcia udziału.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status