Debiut „Kociaków”

We wrześniu 2011 r. powstało Koło Teatralne o nazwie „Kociaki”. Grupa liczy 19 osób. Są to uczniowie klasy I i II. Od samego początku uczniowie pracowali z poważnym scenariuszem pt. „Królewna Śnieżka”. Próby odbywały się co tydzień. Uczniowie byli bardzo dzielni i zaangażowani.

13 kwietnia 2012 r. był dniem bardzo ważnym dla naszych najmłodszych aktorów. Tego dnia dzieci pierwszy raz stanęły na scenie przed jury. Wyglądali olśniewająco. Grali jak prawdziwi aktorzy. Świetnie poradzili sobie ze stresem, którego nie dało się odczuć. Występ bardzo się podobał.

Debiut naszych „gwiazd” zakończył się znakomitym wynikiem. Koło Teatralne otrzymało wyróżnienie w Małopolskim Wiosennym Przeglądzie Artystycznym Szkół Podstawowych. Doceniona została również Ewa Skoczylas z klasy II, która otrzymała nagrodę aktorską za rolę Złej Wiedźmy.

Dodaj komentarz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status