Klub książki

W styczniu , w bibliotece odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki ZACZYTANI. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy III, IV i V. Tym razem omówiliśmy dwie ciekawe lektury: Tajna agentka Dawn”, w której poznaliśmy zwyczajną dziewczynkę, która została absolutnie

nadzwyczajną agentką, rozwiązującą bardzo nietypowe i skomplikowane zdarzenia. Zorganizowaliśmy konkurs na najlepiej opowiadającego czytelnika. Każdy mógł wykazać się swoja wiedzą na temat przeczytanej książki i umiejętnością pięknego opowiadania.

Nie trudno było zdobyć fajne nagrody!

Druga książeczka „ Moje Bullerbyn” podobała się przede wszystkim dziewczynom. Opowiada o Natalce, która wcale nie chciała wyjeżdżać z Polski do Szwecji, ale z czasem okazało się, że znalazła tam przyjaciół i ciekawe zajęcia. Po omówieniu problemów Natalki dziewczyny chętnie opowiadały o swoich nastoletnich kłopotach i zmartwieniach.

Dodaj komentarz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status