Szlachetna paczka

Szanowni Państwo

Udało się! Nasza Szlachetna paczka, dzięki Państwa hojności i zaangażowaniu, dotarła do rodziny. Zapakowaliśmy 16 dużych pudeł, dostarczona została tona węgla, kuchenka mikrofalowa oraz nowe łóżko piętrowe dla dzieci. Do puszki zebraliśmy 1611 zł! Dzięki tej kwocie udało się pokryć rachunek za prąd (1200zł), dokupić choinkę, ozdoby na nią i wymarzone prezenty dla dzieci. Podczas rozpakowywania okrzykom zachwytu (dzieci) oraz wzruszeniom (mama) nie było końca. Sprawiliśmy im wielką niespodziankę i radość. Wszystkim zaangażowanym w przygotowywanie paczki GORĄCO DZIĘKUJEMY!

Oto list, jaki otrzymaliśmy od organizatorów Szlachetnej Paczki:

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną, chciał przekazać kilka słów od siebie:

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.  
Pani Monika nie mogła wyjść się uspokoić, gdy zobaczyła wszystkie pudła! Z każdym kolejnym pudełkiem uśmiech na jej twarzy stawał się coraz szerszy. Pani Monika najbardziej ucieszyła się z łóżka piętrowego dla dzieci oraz węgla na całą zimę, przez co w jej domu wreszcie będzie ciepło. Pan Marcin bardzo się cieszył ze spłaty zobowiązań w zakładzie energetycznym. Kinga i Daria najgłośniej krzyczały, kiedy zobaczyły swoje nowe bluzeczki i artykuły szkolne z wizerunkiem postaci z ulubionych bajek. Bezapelacyjnie wygrał kucyk Flattershy i Księżniczka Celestia. Dla Kamila największym prezentem były słodycze i plecak. Rodzina nie otworzyła wciąż jednej paczki z prezentami od świętego Mikołaja i otworzy ją dopiero w Wigilię.  
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:  
Praca z Państwem to prawdziwa przyjemność, bardzo pozytywnie oceniam Państwa zaangażowanie w projekt i poświęcenie, które Państwo w niego włożyli. Jesteście Państwo ludźmi o złotym sercu, zwłaszcza dla dzieci i życzę, byście nigdy nie stracili tego zapału      i wartości, który w sobie macie i potrafi zarazić nimi innych. Jestem zaszczycony tym, że mogłem z Państwem współpracować. Życzę wszystkim współdarczyńcom wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele szczęścia w nadchodzącym roku.  
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:  
Drodzy Darczyńcy! Po postu nie wiem, co mam powiedzieć! Jestem tak niesamowicie zaskoczona tym, że ktoś podzielił się ze mną taką ilością różnych rzeczy! Jeszcze nigdy nie doświadczyłam takiego dobra od obcego człowieka! Chciałabym życzyć Państwu wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Nasze na pewno takie będą dzięki otrzymanej od Państwa pomocy. Pani Monika oraz Pan Marcin wraz z Kamilem, Kingą i Darią.  
 

certyfikat

Dodaj komentarz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status