Dzień Języka Ojczystego

W czwartek 21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. W szkole czeka na Was kilka atrakcji, w tym dyktando biegane w bibliotece:) Odbędzie się ono na pierwszej przerwie obiadowej, tj. o 11.30. Jeżeli chętnych będzie więcej, podzielę Was na dwie grupy i dwie przerwy (11.30 i 12.35).

Aktualizacja: z przyczyn ode mnie niezależnych dyktando odbędzie się tylko na drugiej przerwie obiadowej, tj. o 12.35.

Zapraszam do zgłaszania się dwójkami. Zapisy przyjmuję w bibliotece do środy 20 lutego, do godz. 14.45.

Joanna Kmiecik