Konkurs- klocki tablicowe

">
Bardzo dziękujemy za zgłoszenie naszego przedszkola i szkoły do konkursu! Prosimy o lajka pod postem Pani Katarzyny Wiechczyńskiej.
">
Wchodzimy w komentarze pod filmem, szukamy postu Pani Katarzyny Wiechczyńskiej i głosujemy dając „lajka” na Szkołę i Oddziały Przedszkolne.

Podaruj klocki wybranej przez ciebie placówce!

Moi drodzy, tym razem chcielibyśmy oddać w dobre ręce nasz duży zestaw klocków tablicowych z Książką pomysłów – pełną zabaw i ćwiczeń edukacyjnych.

Pragniemy podarować klocki placówce oświatowej, opiekuńczej, poradni, przychodni lub innej instytucji, gdzie mogłyby służyć większej liczbie dzieci. Prosimy, abyście w komentarzu zaproponowali takie miejsca. Klocki otrzyma wymieniona placówka, która zdobędzie najwięcej „lajków”. Tak więc wybierzcie swoje ulubione miejsce, lub takie, które według was powinno dostać klocki FI i głosujcie na nie, lajkując komentarz wraz ze znajomymi.
Placówkę może zgłosić każdy, wymieniając nazwę lub oznaczając profil Facebookowy danego miejsca w komentarzu pod tym postem. Prosimy sprawdzić, czy placówka, którą proponujecie nie została już wcześniej wymieniona (ułatwi to weryfikację zwycięzcy i pomoże uniknąć ewentualnych nieporozumień).
Udostępnienia mogą być pomocne dla waszych faworytów, nie są jednak przez nas wymagane.
Nasza zabawa trwa do 31 października 2018 r. W ciągu trzech dni od zakończenia skontaktujemy się ze zwycięską placówką w celu przekazania nagrody.

Polub wybraną placówkę i spraw dzieciom i ich opiekunom prezent!

_________________________

Warunki udziału w konkursie:

1.Placówka zgłoszona do udział w konkursie musi zajmować się bezpośrednio działaniami na rzecz dzieci.

2. Placówka powinna być zlokalizowana na terenie Polski.

3. Aby placówka mogła wziąć w udział konkursie, należy ją wymienić w komentarzu pod tym postem.

4. Zwycięzcą konkursu zostaje placówka, która otrzyma najwięcej lajków pod komentarzem ze swoją nazwą.

_________________________

Organizatorem konkursu jest właściciel marki Forest Ideas. Serwis Facebook nie sponsoruje ani w żaden sposób nie wspiera tego konkursu.