Informacja o terminach rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI, ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ORAZ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SIERCZY

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji określonymi przez Gminę Wieliczka.

Przedstawiamy poniżej kopię materiałów zamieszczonych na stronie www.wieliczka.eu

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI, ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH
REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Informacje o rekrutacji do naszej szkoły będą dostępne w zakładce Rekrutacja 2019/2020

Dane osobowe:

Treść uzgodnień

Szanowni Rodzice, nadszedł czas, kiedy podejmiecie Państwo decyzję o zapisaniu Waszego dziecka do przedszkola, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej lub punktu przedszkolnego. To niezwykle ważny etap w edukacji dziecka, dlatego naszym zamiarem jest pomóc Państwu w dokonaniu najwłaściwszego wyboru. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji możliwość skorzystania w procesie rekrutacji z systemu informatycznego.

Wszystkie dokumenty niezbędne do złożenia kompletnego wniosku zamieszczane będą na stronie Gminy Wieliczka oraz w zakładce „Pliki do pobrania” na platformie obsługującej proces rekrutacji.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji oraz śledzenia informacji i komunikatów.

Terminy rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i punktów przedszkolnych:

Kryteria rekrutacji:

1. Kryteria pierwszego etapu postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli:

Dokumenty potwierdzające kryterium ustawowe:

Oświadczenie o wielodzietności rodziny

Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka

– – – – – – – – – – –

2. Kryteria drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli:

Dokumenty potwierdzające kryterium ustalone przez organ prowadzący:

Uchwała Rady Miejskiej w Wieliczce nr XXXIII/406/2017 (Dz.U.Woj.Mał.poz.2587)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH