Krakowska Matematyka- aktualizacja

krakowskamatematyka

Krakowska Matematyka – aktualizacja

Prosimy być o godzinie 7:40 przed salą nr 28! Osoby piszące ten sam test nie mogą siedzieć w jednej ławce.

W czwartek 30 listopada w Naszej Szkole zorganizowany zostanie Konkurs Krakowska Matematyka 2017/2018.Wszystkich zainteresowanych udziałem zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Konkurs odbędzie się w czwartek 30 listopada o godzinie 8:00-9:00! Konkurs trwa 60 minut. Każdy uczestnik etapu szkolnego przynosi ze sobą przybory do pisania i rysowania. Podczas konkursu nie można korzystać z kalkulatorów, długopisów ani piór wymazywalnych i telefonów komórkowych. Uczniowie powinni pisać długopisem lub piórem (tylko rysunki mogą wykonać ołówkiem). Szczegółowe wyjaśnienia dotyczące wypełniania testu z zadaniami zostaną przekazane w dniu konkursu.

Organizatorzy życzą powodzenia!

Krakowska Matematyka – Konkurs Matematyczny

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 148 (G32) w Krakowie ul. Żabia 20.

Konkurs jest bezpłatny.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas IV, V i VI szkół podstawowych województwa małopolskiego.

Tegoroczny temat konkursu: „Wolność zaczęła się w Krakowie”

Szkolny etap odbędzie się – 30 listopada 2017 r. (czwartek) godz. 8:00-9:00.

Wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie się wraz z oświadczeniem do P. Kamil Baryczka, lub Koordynatora konkursu (P. Barbara Ptak) do dnia 24 listopada 2017 roku (piątek).

Informacje o konkursie oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.krakowskamatematyka.malopolska.pl

Oświadczenie – zgoda na przetwarzanie danych osobowych (pdf)