Zdobywamy tytuł Mistrza Oszczędzania!

Ważna informacja dla członków SKO! Zdobywamy tytuł Mistrza Oszczędzania!
Od października wraz z Małopolskim Bankiem Spółdzielczym w Wieliczce wdrażamy Program Motywacyjny dla uczniów oszczędzających w SKO. Każdy z was może zdobyć tytuł Mistrza Oszczędzania. Pomoże wam w tym karta mistrza oszczędzania, która założona zostanie podczas dokonywania październikowej wpłaty. Na karcie tej będą przez was gromadzone naklejki uprawniające do zdobycia dyplomów w jednej z dwóch kategorii, tj. systematyczność i skuteczność. Za każdą wpłatę otrzymacie jedną naklejkę, po czterech naklejkach zdobędziecie dyplom „Srebrny Puchar Mistrza Oszczędzania”, a po kolejnych czterech – dyplom „Złoty Puchar Mistrza Oszczędzania”.
W kategorii „skuteczność” za każdy kolejny miesiąc bez wypłaty także otrzymacie jedną naklejkę. Po czterech miesiącach bez wypłat zdobędziecie dyplom „Srebrny Skarbiec Oszczędzania”, a po kolejnych czterech (czyli najwcześniej w czerwcu 2017r.) – dyplom „Złoty Skarbiec Mistrza Oszczędzania”.
I ty możesz zostać Mistrzem Oszczędzania! Zapraszamy i zachęcamy!

opiekunki SKO: Urszula Michalik i Agnieszka Gabryś

img_20161027_212000           img_20161027_212026

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status