Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej

W dniach 13 oraz 17.05.2019r. na Orliku w Wieliczce odbyły się emocjonujące rozgrywki Igrzysk Dzieci w piłkę nożną. W zawodach wzięli udział reprezentanci naszej szkoły.

Nasi piłkarze (13.05) rozegrali trzy mecze w grupie. W pierwszy meczu, nasi chłopcy pokonali SP nr 1 z Wieliczki. Później idąc za ciosem wygrywają z SP Węgrzce. W meczu o awans do wielkiego finału z SP nr 3, po emocjonujących 20 minutach niestety przegrywają – ostatecznie zajmując miejsce 4-8.

Nasze reprezentantki w zawodach (17.05) trafiły na bardzo wymagające zespoły. Już w pierwszym meczu rywalizowały z faworytem turnieju, szkołą SMS a w drugim z dziewczynami z SP Koźmice Wielkie. Oba mecze nie zakończyły się pomyślnie dla naszych dziewczyn. Kolejny mecz rozegraliśmy z SP nr 3 i po emocjonującym pojedynku padł remis. Ostatni mecz, który mógł nam dać 3 miejsce, dziewczynki wygrały 2-1 z SP Węgrzce, ale gorszym bilansem bramkowym w stosunku do Szkoły Podstawowej nr 3 z Wieliczki ostatecznie uplasowały się mimo wszystko na bardzo dobrym 4 miejscu !! 😊

Gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom świetnej i odważnej postawy! W przyszłym roku zgodnie z obietnicą na pewno poradzą sobie jeszcze lepiej 😊

Link do galerii zdjęć