Krok do Sukcesu- Niepołomice 2017

W poniedziałek 10 kwietnia chętni uczniowie Naszej Szkoły wybrali się na zawody szachowe z cyklu „Krok do Sukcesu” do Niepołomic. Rywalizowali w kilku grupach- osoby z IV kategorią lub wyższą, dziewczynki do V kategorii i chłopcy do V kategorii.

Najwyższe miejsce zajęła Natalia Wiechczyńska z klasy 1b, która zajęła 2 miejsce w kategorii dziewcząt do V kategorii. W tej samej grupie także bardzo dobrze poradziły sobie: Anielka Pawlik (2b) i Ania Nawalany (2b).

W grupie chłopców do V kategorii najlepiej spisał się Kuba Smoszna z klasy 2c, który zdobył 5 punktów (na 6 możliwych) i zajął 4 miejsce. Wysokie miejsca zajęli także Kacper Donizak (1b) i Antek Bieszczad (2b). Dla kilku chłopców z Naszej Szkoły były to pierwsze zawody szachowe w życiu.

W grupie dzieci z co najmniej IV kategorią najlepiej spisał się Marcin Jaszewski (1b), Witek Reczek (2b), którzy zdobyli po 3 punkty.

Puchar dla najmłodszego zawodnik otrzymał Jasiu Michalski z klasy 1a.

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek. Część osób otrzymała także pamiątkowe medale i statuetki.

Wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_1859/

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_2582/

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_1860/

 

Krok do Sukcesu- Niepołomice 2017

Więcej: goo.gl/photos/tfHRuL6hmyg1EKJk9

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status