Mistrzostwa Wieliczki w Szachach

W środę 21 czerwca w Liceum Ogólnokształcącym w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Wieliczki w Szachach. Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach: 2006 i starsi, a także 2007 i mł.

Naszą Szkołę reprezentowali (w kolejności zajętych miejsc): Ślusarczyk Anna (drugie miejsce w kategorii dziewczynek), Jaszewski Marcin, Reczek Witold, Donizak Kacper, Smoszna Jakub, Reczek Maksymilian, Galiak Jan, Wiechczyńska Natalia i najmłodszy uczestnik Wiechczyński Dominik uczęszczający do Oddziałów Przedszkolnych przy Naszej Szkole. W grupie „starszej” zagrał także nauczyciel Naszej Szkoły- Pan Kamil Baryczka.

Pełne wyniki można znaleźć poniżej:

Mistrzostwa Wieliczki w Szachach Grupa A ur. w 2006 r. i starsi

Mistrzostwa Wieliczki w Szachach Grupa B ur. w 2007 r. i młodsi

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!