Sukcesy w IMS i ID w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu SP

Kolejny dzień i kolejne sukcesy Naszych szachistów!!!

W środę 20 listopada w Wielickim Magistracie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnego i Igrzysk Dzieci. Tak jak wczoraj Naszą Szkołę reprezentowali: Hubert Biernat, Jakub Stepaniuk, Igor Dubiel, Dominika Michalik (IMS), Anna Ślusarczyk, Robert Jarosz, Adam Ślusarczyk i Julia Jarosz (ID). Dzisiaj rywalizacja była o wiele trudniejsza, a zawodnicy sprawili niespodzianki zdobywając 🏆 ;-)!

W IMS dwie drużyny (m.in SP Podłęże które podobnym składem 2 razy wygrało rywalizację na poziomie woj) były poza konkurencją, ale Nasza drużyna zajęła rewelacyjne 🥉 miejsce!!!

W ID bezkonkurencyjna była SP w Staniątkach (m.in. MP wśród klas 1-3 w podobnym składzie), a nam bardzo mało brakło do drugiego miejsca (dokładnie 0.5 punkta). Ostatecznie drużyna zajęła bardzo dobre 🥉 miejsce, tym samym z roku na rok notuje progres w wynikach na tych zawodach. Rok temu miejsce 4, a dwa lata temu miejsce 5!

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :-D!!!

https://www.facebook.com/pg/SPSiercza/photos/?tab=album&album_id=2610395985674531