AKCJA KREDKOBRANIA – PODZIEL SIĘ PRZYBORAMI I LEKTURAMI

Szanowni Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele naszej szkoły,

gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję KREDKOBRANIA. 🖍

Organizujemy zbiórkę przyborów szkolnych, materiałów plastycznych a także nowych egzemplarzy lektur szkolnych dla dzieci i młodzieży o polskich korzeniach mieszkających na Kresach.

„Kredkobranie ma być odpowiedzią na te potrzeby, a równocześnie ma pokazać zamieszkującym poza granicami Rzeczypospolitej, polskim dzieciom i młodzieży, że ich przyjaciele z Macierzy pamiętają o nich i w miarę swoich możliwości chcą im pomóc. Pragniemy aby w tym symbolicznym roku także na twarzach naszych najmłodszych, kresowych Rodaków pojawił się uśmiech.”

Tak piszą inicjatorzy akcji na swojej stronie internetowej https://fundacjaignatianum.pl/aktualnosci/. Zapraszamy Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników Szkoły, abyśmy przyczynili się do tego uśmiechu.

Prosimy o umieszczanie przynoszonych materiałów i lektur w specjalnie przygotowanych kartonach w każdej ze stref szkolnych do dnia 28 września. Zebrane dary trafią do polskich szkół i ośrodków edukacyjnych na Litwie, Białorusi i na Ukrainie.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status