Biała szkoła: Rajcza, 11-15 grudnia

W dniach 11-15 grudnia klasy 2A, 3A i 3B były na białej szkole w Rajczy. To był prawdziwy festiwal śnieżnych przygód, nowych doświadczeń i niezapomnianych chwil!

Zimowe dni spędzaliśmy na świeżym powietrzu, spacerując i szalejąc na ślizgach. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy i śmiechu. Na ściance wspinaczkowej doskonaliliśmy swoje umiejętności i pokonywaliśmy własne bariery, a potem w hali sportowej oddawaliśmy się emocjonującym meczom piłkarskim.

W trakcie wyjazdu nie zabrakło także kreatywności i radości z tworzenia. Braliśmy udział w warsztatach z origami, gdzie z prostego papieru powstały niesamowite ozdoby choinkowe. Tworzenie własnych pierników świątecznych to kolejny punkt programu, który sprawił nam wiele radości i zapewnił smaczne chwile spędzone wspólnie przy kuchennym blacie.

W trakcie pobytu odwiedziliśmy urokliwy Koniaków. Tam mieliśmy szansę poznać sekrety tradycyjnego rzemiosła regionu, a konkretnie słynnej koniakowskiej koronki. Wzięliśmy udział w warsztatach, gdzie dowiedzieliśmy się, jak skomplikowany jest proces powstawania tych misternych dzieł sztuki. To doświadczenie z pewnością utkwi nam w pamięci na długo!

Następnie przenieśliśmy się do malowniczej Wisły, gdzie czekało na nas nie tylko piękne krajobrazy, ale także spotkanie z czekoladowym Adamem Małyszem! Zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcia z tą słodką repliką naszego skoczka narciarskiego.

Odwiedziliśmy także inhalatorium, gdzie zadbaliśmy o nasze zdrowie i odpoczęliśmy od intensywnego tempa zajęć. To było ciekawe uzupełnienie aktywności, które zapewniło nam nie tylko relaks, ale także regenerację.

Po białej szkole czujemy się bogatsi o nowe doświadczenia. Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tej przygody! Nasze szkolne plecaki są po tym wyjeździe pełne niezapomnianych wspomnień!

Tekst i zdjęcia: Patrycja Gołąbek-Jonak

  

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status