Czy śniadanie daje moc?

Swoją teorią na ten temat uczniowie klasy IIIb i IIb dzielili się w naszej szkole w dniu 8 listopada.

Najpierw przeprowadzili kampanię uświadamiającą – tutaj do akcji wkroczyli Ci uczniowie, którym nie straszne są publiczne wystąpienia – z ulotką w jednej, a z jabłkiem w drugiej dłoni zachęcali Naszych Drogich Rodziców i Dziadków do poznawania zasad zdrowego odżywiania oraz do delektowania się tym co zdrowe i jednocześnie pyszne.
Następnie wszyscy w swoich salach tworzyli prawdziwe kolorowe uczty dla podniebienia – wszak wiemy, że im bardziej kolorowo tym zdrowiej.
Na zakończenie tej wyjątkowej akcji drugo- i trzecioklasiści postanowili poczęstować pracowników naszej szkoły, tym co przygotowali. Mamy nadzieję, że wszystkim smakowało 🙂

PS. Proszę pozwolić, że tą drogą podziękujemy tym Państwu, którzy pomogli nam w organizacji tego dnia, a także pozwolili uwiecznić się naszym aparatom fotograficznym – dziękujemy.

Zapraszamy do galerii!

Iwona Sampolska
Małgorzata Gintowt

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status