Drużyna z Sierczy w II etapie Międzyszkolnej Ligi Debat Oksfordzkich w Wieliczce!

Dziś, 10 marca, czteroosobowa drużyna, składająca się z uczniów i uczennic klasy 7b i 7c, wzięła udział w pierwszym etapie Międzyszkolnej Ligi Debat Oksfordzkich w Wieliczce „Słowa Mają Moc”.
 
Mówcy i mówczynie z naszej szkoły starli się z kolegami i koleżankami ze Szkoły Podstawowej w Byszycach starając się utrzymać tezę, iż „głównym celem systemu edukacji powinno być
przygotowanie uczniów do wyzwań przyszłego rynku pracy”. Niestety teza została obalona, a szala zwycięstwa przesunęła się na stronę opozycji.
Jednakże! Po podsumowaniu punktów przez jury, ogłoszono, iż drużyna reprezentująca Szkołę im. Królowej Jadwigi w Sierczy zajęła 4 miejsce, wchodząc tym samym do kolejnego etapu.
 
14 kwietnia uczniowie i uczennice zmierzą się na pozycji propozycji ze szkołą nr 2 w Wieliczce i będą bronić tezy: „Miasta powinny priorytetyzować w swoich działaniach mieszkańców nad turystów”
Wszystkim uczestnikom życzymy dużo szczęścia i wytrwałości. 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status