Dzień Chłopaka w klasie Va

30 września 2020r. obchodziliśmy w naszej klasie Dzień Chłopaka. Były gorące życzenia i upominki. Wszystkim naszym chłopcom jeszcze raz życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, a rodzicom dziękujemy za pomysłowość i zaangażowanie.

Dzień Chłopaka to święto, które każdego roku zdobywa coraz większą popularność. Nie jest jeszcze tak rozpoznawalne jak Dzień Mężczyzny, ale jest świetną okazją do tego, aby docenić wszystkich panów. Nie wiadomo, skąd dokładnie wziął się pomysł obchodów tego święta i dlaczego wybrano akurat tę datę. Najprawdopodobniej obchody zapoczątkowano na wyspach Trinidad i Tobago. Tam też 19 listopada 1999 roku po raz pierwszy obchodzono święto mężczyzn. Pomimo braku dłuższej historii, Dzień Chłopaka obchodzony jest również w kilku innych państwach Europy i Azji. Jednak każdy kraj świętuje w innym terminie.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status