Kiermasz książek z Tuliszkowa

[Aktualizacja z 30 października: proszę zamawiać książki tylko na adres domowy, nie szkolny].

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie zostały odwołane (pandemia; trudno się dziwić), ale proszę otrzeć łzy: doroczny kiermasz książek w szkole odbędzie się, choć tym razem w przestrzeni wirtualnej. 

Oto link do nowego katalogu księgarni z Tuliszkowa: http://booksspk.pl//DEMO_KSIAZKI/oferta_k2020/index.html

Księgarnia udostępniła nam specjalny kod: M.WIE.SIERC.S Podczas składania zamówienia na stronie sklepu www.ksiegarnia-tuliszkow.pl należy wpisać ten kod w polu „Dodatkowe informacje” (uwaga: nie w polu „Kupon rabatowy”). Dzięki takim zamówieniom szkoła dostanie procent od sprzedaży – i za te zarobione pieniądze kupimy nowe książki do biblioteki.

Proszę zamawiać książki bezpośrednio z dostawą do domu. Jeżeli zamówienie przekroczy 100 zł, wysyłka będzie bezpłatna.

Przypominam adres sklepu: http://www.ksiegarnia-tuliszkow.pl/ oraz kod szkoły (do wpisania w polu „Dodatkowe informacje”): M.WIE.SIERC.S

W załączniku poniżej szczegółowe informacje od naszej konsultantki z Tuliszkowa (dwie strony; proszę przewinąć do końca).

Z życzeniami zdrowia
Joanna Kmiecik, bibliotekarka

kiermasz Tuliszków - wyjaśnienie zasad

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status