I miejsce- Szachy Wiosną!

W sobotę 11 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie odbyły się zawody szachowe: „Szachy Wiosną!” Zawody rozgrywane były w pięciu grupach- 3 grupy grały tylko w sobotę, a 2 kolejne grupy w sobotę i niedzielę. W zawodach jednodniowych wzięła udział liczna ekipa Naszych uczniów, którzy zagrali bardzo dobre zawody. Zawody były rozgrywane indywidualnie, jednak na koniec przewidziana była klasyfikacja szkół, w której pod uwagę brane były wyniki 6 najlepszych uczniów z danej szkoły. W tej klasyfikacji Nasza Szkoła zajęła 1 miejsce ze znaczną przewagą punktową nad kolejnymi drużynami. Maksymilian Reczek, 6 punktów, 5 miejsce, Julia Jarosz, 5 punktów, 11 miejsce, Franciszek Zaporowski 5 punktów, 11 miejsce. Dodatkowo dużo zawodników zdobyło wyższe kategorie szachowe 🙂

Gratulujemy!

Wyniki indywidualne:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_1342/final_standings&7.html

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_1343/final_standings&7.html

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status