KONKURS RECYTATORSKI

konkurs-recytatorski     Dnia 6 i 8 marca odbyły się w Wieliczce gminne eliminacje Konkursu Recytatorskiego.
Z klas starszych naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów wytypowanych w Szkolnym Konkursie Recytatorskim.
W kategorii klas 4-6 wystąpili Jakub Stepaniuk z kl. VI oraz Aleksandra Jaszewska z kl. V.
W kategorii klas VII i gimnazjalnych recytowały: Olga Petko (VIIb) oraz Klaudia Woźniak (VIIb). Uczniowie fantastycznie się zaprezentowali.
Po obradach Jury każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział oraz drobny upominek.

Ponadto troje naszych uczniów zostało docenione otrzymując dodatkowe nagrody:
Aleksandra Jaszewska – III miejscekonkurs-recytatorski3
Jakub Stepaniuk – wyróżnienie
Olga Petko – wyróżnienie

Aleksandra Jaszewska, która uplasowała się na III miejscu, zakwalifikowała się tym samym do eliminacji powiatowych.
Podczas kolejnego etapu Oleńka zajęła III miejsce, co jest dużym sukcesem.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów!!!

Link do galerii zdjęć eliminacje powiatowe, eliminacje gminne_1, eliminacje gminne_2