POMARAŃCZOWY DZIEŃ W NASZEJ SZKOLE

Kampania Pomarańczowej Wstążki to ogólnoświatowa inicjatywa, która rozgrywa się na wszystkich kontynentach, we wszystkich krajach świata.
Przez 19 dni listopada mówimy o prawach dziecka, godności, szacunku, bezpieczeństwie, wolności.
W ramach Ogólnoświatowej Kampanii Pomarańczowej Wstążki 7 listopada naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście. Przedstawiciele Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wieliczce, Powiatowej i Miejskiej Biblioteki oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce.
Nasi najmłodsi uczniowie poznali słonia Elmera, słonia w kratkę, który mimo tego, że wyróżnia się ze stada, ma wielu przyjaciół, uczy najmłodszych empatii i zauważania potrzeb innych.
Młodzież podjęła dyskusje na temat poszanowania drugiego człowieka, jego praw i emocji. Podsumowaniem ich rozmowy stał się kolaż z serc „Mam prawo do…”

Zapraszamy do galerii zdjęć

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status