Świetny Występ okraszony wielkim sukcesem, SP Siercza = Badminton!!!

W piątek 8 listopada w Podstolicach odbyły się kolejne zawody w Badmintona. Tym razem w Igrzyskach Dzieci naszą szkołę reprezentowali chłopcy. Napisać, że poszło im świetnie to tak jak by nic nie napisać. Nasza drużyna po rozegraniu 5 nieziemsko wyczerpujących meczach zajęła 2 miejsce co daje przepustkę do zawodów Powiatowych, które odbędą się 21.11.2019 r. w Niepołomicach. W meczu o 2 miejsce nasza reprezentacja pokonała SP Koźmice Wielkie 3:0 i udanie zrewanżowaliśmy się za nieznaczną przegraną w początkowej fazie zawodów 2:3. Warto podkreślić, że organizatorzy zadbali też o odpowiednie uhonorowanie odzyskania przez nasz kraj niepodległości i o godz. 11:11 zawody zostały przerwane a z głośników na sali zabrzmiał hymn, który wspólnie mogliśmy odśpiewać.
Gratulujemy naszym zawodnikom: Jan Galiak (5b) Kacper Cholewa (6c) Adam Gawor (6c)
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status