Projekt Tradycyjny Sad

Nasz zespół konkursowy nazywa się “Sadzonki z Sierczy”.

Tworzą go Uczennice i Uczniowie klasy Vc oraz nasza pani od j. polskiego – p. Lidia Prokopowicz, która bardzo lubi poruszać z nami tematy związane z ekologią. W naszym zespole jest 4 dziewczynek i 6 chłopców. Każdy z nas ma inne talenty i mamy nadzieję rozwijać je w trakcie trwania projektu. Zdecydowaliśmy się na założenie zespołu ponieważ chcemy zasadzić piękny sad, w którym będziemy mogli miło spędzać czas.

Choć konkurs wymaga od nas stworzenia maksimum 10 osobowego zespołu – każdy może dołączyć do naszych zajęć! Jeśli czujesz, że tematy związane z ekologią, ekologiczną uprawą roślin czy z aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu są Ci bliskie – dołącz do nas!

Spotykamy się o 7.15 w środy w sali 26 (przy sprzyjającej pogodzie będziemy wychodzić na zewnątrz).

Uczniowie klasy Vc i p. Lidia