Nasi uczniowie nagrodzeni w gminnych eliminacjach 64.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

5 marca w Centrum Kultury i Turystyki odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas IV – VIII. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro najlepszych recytatorów, którzy zwyciężyli w etapie szkolnym. W tym roku trzeba się było zmierzyć z nadzwyczajnie liczną konkurencją, poziom był  wysoki i wyrównany, obrady jury trwały około godziny. Na szczęście werdykt był zadowalający dla aż trojga z naszych uczniów. W kategorii VII -VIII Jakub Stapaniuk zajął III miejsce, a Olga Petko otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy w/w zdobywcom nagród, których możemy już nazwać weteranami konkursu, gdyż od wielu lat biorą w nim udział i zawsze wracają jako laureaci.
Swój debiut w etapie gminnym miała trzecia nagrodzona z naszej szkoły uczennica, czyli Weronika Majerska. Było to dla niej spore wyzwanie, gdyż w konkursie brała udział po raz pierwszy. Podołała mu jednak z wysoko podniesionym czołem, wyraźną dykcją, wspaniałym wyrazem artystycznym i bardzo dobrą interpretacją głosową tekstu, którymi oczarowała jury i publiczność i otrzymała wyróżnienie za swój zapadający w pamięć występ. Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów.
Jakub Stapaniuk będzie reprezentował naszą szkołę w etapie powiatowym. Trzymamy mocno kciuki!

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status