Zrób coś dobrego i zjedz coś pysznego!

Nasi szkolni wolontariusze co tydzień w środę na długiej przerwie sprzedają własnoręcznie wykonane wypieki (babeczki, muffinki, ciastka, ciasta), dochód zostanie przekazany na konto Róży Zaremby, mieszkanki naszej gminy, która cierpi na rzadką i ciężką chorobę. Akcja cieszy się dużą popularnością zarówno wśród samych wolontariuszy jak i wszystkich uczniów i pracowników szkoły, którzy ochoczo kupują pyszne domowe wypieki. Znikają w mgnieniu oka. Postawa wszystkich zainteresowanych naszą akcją charytatywną jest niezwykle budująca i motywuje do rozszerzania działalności wolontariackiej na naszym szkolnym podwórku. Wypieki będą sprzedawane do końca marca. Zachęcamy do kosztowania pyszności – gwarantujemy, że warto, gdyż jest to uczta dla podniebienia i jednocześnie możliwość dołożenia swoich przysłowiowych trzech groszy do poprawienia komfortu życia chorej Różyczki.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status