Rozstrzygnięcie konkursu Siuda Baba
Rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego "Siuda Baba" organizowana przez CKiT w Wieliczce. KATEGORIA: KLASY I-II II MIEJSCE: Anna Ślusarczyk, SP im. Królowej Jadwigi w Sierczy III MIEJSCE: Mikołaj Mikosza, SP im. Królowej Jadwigi w Sierczy Wyróżnienia: Dominika Kulawik, SP im. Królowej Jadwigi w Sierczy KATEGORIA: KLASY V-VI II MIEJSCE: Julia Wróbel, SP w Sierczy [shashin type="albumphotos" id="76" size="small" crop="n" columns="max" caption="y" order="date" position="center"]

