Sieciaki – edukacyjne książki dla dzieci

Sieciaki.pl to projekt edukacyjny prowadzony od lutego 2005 r. przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, który ma na celu przede wszystkim edukację dzieci w zakresie bezpieczeństwa w Internecie.

Zachęcamy Państwa do rozmowy ze swoim dzieckiem na temat bezpieczeństwa i zagrożeń w sieci. Szczególnie zachęcamy do ustalenia w rodzinie zasad korzystania z ekranów- w jakich sytuacjach możemy korzystać, przez ile czasu itd. Rekomendacje fundacji, znajdują się na stronie https://www.domowezasadyekranowe.fdds.pl

Idealnym początkiem rozmowy o bezpiecznym i zrównoważonym korzystaniu z Internetu może być wspólna lektura książek o Sieciakach. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę oraz Wydawnictwo Muchomor wydały książki pt.: Sieciaki. Twarzozmieniacz i wielka gala fejmu oraz „Sieciaki. Misja bezpieczny Internet.

Książki są do nabycia w księgarniach w całej Polsce. A na stronie Wydawnictwa Muchomor z kodem: FDDS można nabyć je za 50% ceny.

Aneta Spisak-pedagog

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status