Spotkanie z funkcjonariuszem Policji

W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie z klas 2 i 3 spotkali się z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce.

Spotkanie rozpoczęło się od rozstrzygnięcia konkursu ” Bezpieczne i pozytywne korzystanie z Internetu”. Uczniowie wykazali się pomysłowością i oryginalnymi pracami. Najlepsze z nich zostały nagrodzone.

Następnie funkcjonariusze wyjaśniali, jakie zachowania w Internecie są niebezpieczne. Zwracali szczególną uwagę na kontakty i spotkania z osobami nieznajomymi, poznanymi w sieci oraz na niebezpieczeństwa z tym związane. Nasi najmłodsi uczniowie dowiedzieli się też, jak postępować, aby bezpiecznie korzystać ze stron Internetowych. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach i chętnie dzieliły się swoją wiedzą oraz odpowiadały na zadawane pytania.  Na zakończenie policjanci wszystkim uczestnikom, którzy byli aktywni w czasie spotkania, wręczali upominki.

 

Zapraszam do zapoznania się z Domowymi Zasadami Ekranowymi 

Aneta Spisak-pedagog

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status