SPOTKANIE Z PANIĄ POLICJANT – Odblaskowa Szkoła

Dla uczniów z klas I – V oraz z uczniów z oddziału przedszkolnego jedna z dzisiejszych lekcji miała niecodzienny charakter, bowiem została poprowadzona przez specjalnego gościa, czyli panią Agnieszkę Trawińską, funkcjonariuszkę Komendy Powiatowej w Wieliczce, która przypomniała wszystkim zebranym, jakie są zasady ruchu drogowego dla pieszych i kierujących rowerami.
Nasi uczniowie uważnie słuchali wykładu pani policjant oraz wykazali się niemałą wiedzą na temat zasad ruchu drogowego. Z ust prowadzącej spotkanie padło wiele cennych rad oraz opowieści „z życia wziętych”, które uczniowie poznali ku przestrodze.
Pamiętajmy, by nosić odblaski, gdyż zwiększają one pięciokrotnie nasze bezpieczeństwo na drodze. A jak głoszą statystyki, najwięcej wypadków zdarza się w promieniu pięciu kilometrów od domu! Czasem to sekundy decydują o naszym zdrowiu, a nawet życiu!

img_7823Na zakończenie spotkania gość wręczył nagrody i dyplomy laureatom w szkolnym konkursie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym zorganizowanym w ramach Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa szkoła”

I miejsce – Alicja Fryźlewicz,
II miejsce – Adam Gawor,
III miejsce – Gabriela Grodecka, Julia Jarosz, Kacper Cholewa, Mateusz Krzemiński.

Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie, a zwłaszcza zwycięzcom!

A pani funkcjonariusz dziękujemy za ważną lekcję na temat rzeczy najwyższej wagi, czyli naszego bezpieczeństwa.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Spotkanie z Panią Policjant

Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status