Spotkanie z policjantami w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”

spotkanie-z-policjantem

We wtorek 17 października 2017 odwiedzili nas funkcjonariusze policji z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce. Celem ich wizyty było przeprowadzenie pogadanki ze wszystkimi uczniami naszej szkoły na temat bezpiecznego poruszania się po drodze, znaczenia odblasków i kamizelek odblaskowych. Policjanci wręczyli nagrody uczniom którzy brali udział w konkursie na hasło promujące akcję „Odblaskowa Szkoła” oraz w konkursie plastycznym „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Bezpieczny bo widoczny”. Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymali odblaski z logo naszej szkoły i hasłem: „ODBLASK- widok na życie”.

Link do galerii zdjęć

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status