Święta tuż tuż…

swieta_kl-3aW klasie 3a od tygodnia wspólnie tworzymy klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. W naszej sali pachnie świeżą choinką, a dekoracje mówią same za siebie… Święta tuż tuż …
W piątek naszą klasę odwiedził gość specjalny z tajemniczym prezentem od Świętego Mikołaja. Jednak zdobycie tego prezentu nie było proste. Uczniowie naszej klasy, musieli zmierzyć się z kilkoma zadaniami przygotowanymi przez… Mikołaja i Jego Elfy… Były zagadki, testy, rebusy a przy tym wiele dobrej zabawy. Dzieci świetnie wywiązały się z wszystkich zadań, dlatego otrzymały w nagrodę prezent w postaci wycieczki do Gdowa na kręgle. Mikołaj i Jego Elfy zaplanowali prezent, którego celem było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołu klasowego, zacieśnianie relacji koleżeńskich.
Lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką dla klasy 3a. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas. Zajęcia zakończyły się wspólnym posiłkiem w postaci pysznej pizzy. Było super!!!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status