Turniej BRD – etap szkolny – 04.2022 Siercza

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym organizowany jest w szkołach podstawowych dla uczniów klas 5 – 8. Podstawowym celem Turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej poprzez popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu.

W rywalizacji mogą uczestniczyć uczniowie pod warunkiem posiadania karty rowerowej.

Turniej ma charakter wieloetapowy.

W dniu 5 kwietnia 2022r. w Naszej szkole odbył się etap szkolny, w którym wzięło udział 18 uczniów: kl7: Marcin Gontarz, Antoni Bieszczad, Weronika Bogunia, Jan Galiak, Zofia Język, Kamil Kalenicz, Wiktoria Kowal, Aniela Pawlik, Maja Półtorak, Witold Reczek, Jan Kyrcz, kl. 6: Marcin Jaszewski, Kacper Donizak, Piotr Opaliński, kl. 5: Zuzanna Zabłocka, Natalia Kaczor, Adam Ślusarczyk, Hanna Oliwkiewicz,

Do etapu powiatowego zakwalifikowały się dwie drużyny:

– Grupa I – Młodsza (2 chłopców i 2 dziewczynki):

  1. Kacper Donizak kl. 6
  2. Zuzanna Zabłocka – kl 5
  3. Piotr Opaliński – kl. 6
  4. Natalia Kaczor – kl. 5

Rezerwowi: Adam Ślusarczyk i Hanna Oliwkiewicz – kl. 5

– Grupa II- Starsza (3 zawodników):

  1. Maja Półtorak – kl. 7
  2. Marcin Gontarz – kl. 7
  3. Marcin Jaszewski – kl. 6

Rezerwowy: Witold Reczek – kl. 7

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w turnieju!!

Zwycięzcom życzymy powodzenia na etapie powiatowym, który odbędzie się już 21 kwietnia 2022r. w Solnym Mieście w Wieliczce oraz na Miasteczku ruchu drogowego w Wieliczce.

Więcej informacji – regulamin turnieju

Wcześniejsza informacja 

Koordynator konkursu: Marta Giza-Balawajder

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status