Wizyta klasy 1 a i 2 b do TVN w Krakowie

Dnia 21 lutego 2020 r. uczniowie klas 1 a i 2 b wraz z opiekunami mieli okazję zwiedzenia stacji filmowej TVN w Krakowie. Naszym przewodnikiem był pan Jerzy Kramarczyk – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, od kilkunastu lat związany z TVN, którego głos może być niektórym znany z bajek np.; Strażak Sam”, „Smerfy”. Mieliśmy okazje zobaczyć pomieszczenie „Rozmów w toku”, oraz „36,6”. Przy pomocy pana Jerzego nagraliśmy nasz pierwszy w życiu profesjonalny film na którym prezentujemy umiejętności wokalne naszych uczniów. Była to dla wszystkich świetna zabawa i niezapomniane przeżycie.
Wielką atrakcją dla wszystkich zwiedzających było przejście do pomieszczeń bardzo popularnego serialu „Szpital„, oraz „Szkoła”. Na żywo zobaczyliśmy rejestrację, kawiarnię i wiele innych pokoi chorych, które na co dzień oglądamy tylko w telewizji,   Zwiedziliśmy korytarze, salę gimnastyczną, oraz sale lekcyjne. Spotkaliśmy także kilku młodych aktorów czekających na nagranie. Na pamiątkę naszej wizyty otrzymaliśmy zdjęcia z autografami aktorów grających w serialach.
To było bardzo atrakcyjna wycieczka, zawierająca wiele elementów edukacyjnych i poznawczych. Być może któryś z uczestników w przyszłości zapragnie tam wrócić i to już z ramienia zawodowego…trzymamy kciuki za taki obrót sprawy🙂

Link do galerii zdjęć

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status