Wycieczka na koncert 2a,3a_2019

W dniach 23 września i 7 października klasy 2a i 3a udały się do  Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce, gdzie brały udział w  koncertach umuzykalniających prowadzonych przez artystów z Filharmonii Krakowskiej. Dzieci miały  możliwość zapoznania się z muzyką polskich i światowych artystów. Na pierwszym koncercie słuchały rozważań o muzyce symfonicznej i koncertowym savoir-vivre, drugi koncert przeniósł wszystkich jedwabnym szlakiem do Chin. Dzieci miały możliwość posłuchać fragmentów  muzyki symfonicznej, poznać wygląd i brzmienie  instrumentów pozaeuropejskich, oraz obejrzeć pokaz tańców wywodzących się z Arabii  i Chin.