Zajęcia dodatkowe – Programowanie z elementami robotyki

Zajęcia z programowania prowadzone są systematyczne od września. Nie ma wątpliwości, że znajomość języków programowania jest w dzisiejszym świecie równie ważna, co nauka języków obcych. Na zajęciach kładziony jest nacisk na naukę praktycznych umiejętności, rozwijanie samodzielności, zdolności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów. Poprzez organizowane zajęcia dzieci uczą się matematyki, techniki, poznają nowe technologie.
Nauka z interaktywnym Robotem Photonem, planszami,  wprowadza dzieci w świat nowych technologii. Photon wspiera dzieci w rozwoju podstawowych umiejętności. Pomaga im rozwijać kreatywność, zdolność logicznego myślenia, poznawanie podstaw programowania i zrozumienie działania czujników, w które jest wyposażony. Zajęcia pozwalają poznawać nowe programy i strony edukacyjne, uczą pracy zespołowej, dają dzieciom wiele satysfakcji i radości.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status