Bezpieczniki TAURONA: Włącz dla dobra dziecka

Bezpieczniki TAURONA: Włącz dla dobra dziecka

Program pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka.

Dnia 29.04.2015r. w naszej szkole gościliśmy eksperta, który przeprowadził zajęcia edukacyjne dla klas I, II ,III, IV oraz oddziałów „0”  propagujące wiedzę o zasadach bezpiecznego użytkowania energii – to elementy kampanii „Bezpieczniki TAURONA: Włącz dla dobra dziecka”.

Celem „Bezpieczników TAURONA” jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych, a także bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej.

Nasza szkoła otrzymała Certyfikat potwierdzający  udział w Programie i zostanie oznaczona na mapie certyfikowanych placówek na stronie internetowej programu.

bezpieczniki taurona

Dodaj komentarz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status