Teatr i my

Teatr i my

21 kwietnia 2015r uczniowie kl. II i III naszej szkoły wzięli udział w III Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my”. Jury konkursu, powołane przez organizatorów oceniało zespoły dziecięce według następujących kryteriów: dobór repertuaru do możliwości wykonawczych uczestników, scenariusz i reżyseria; kreatywność, oryginalność scenariusza, opracowanie plastyczne i muzyczne spektaklu; scenografia, kostiumy, ruch sceniczny, charakter wychowawczy i wartości moralne spektaklu, ogólne wrażenie artystyczne. W skład komisji wchodzili aktorzy krakowskich scen teatralnych:  Pan Marek Jastrzębski – aktor Teatru Eden, Bartosz Jarzymowski – dyrektor Teatru Współczesnego, aktor, reżyser, scenarzysta. Wojciech Czarnota – aktor teatru Groteska, a także Pan Leszek Woźniak – Wiceprezes Stowarzyszenia Dom dla Kultury.

Przedstawienie pt.: „Zdrowy Czerwony Kapturek” w wykonaniu naszych uczniów bardzo podobało się nie tylko zgromadzonej publiczności, ale także Jury, decyzją którego  drugo-i trzecioklasiści otrzymali  I miejsce w kategorii klas I – III.

Nagrodą specjalną za wybitne kreacje aktorskie wyróżnieni zostali również Aleksandra Jaszewska z kl. II oraz Jakub Stepaniuk z kl. III.

Wszystkim aktorom serdecznie GRATULUJEMY

Iwona Sampolska
Małgorzata Gintowt

no images were found

Dodaj komentarz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status