Atrakcje – X Jubileuszowy Festyn Rodzinny

Jak co roku zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w niezwykłej imprezie zorganizowanej z myślą o całej rodzinie. Już po raz dziesiąty tereny Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy otworzą się na wszystkich tych, którzy pragną celebrować małe i duże przyjemności płynące ze wspólnego spędzania czasu.

Jubileuszowy festyn, pod hasłem “Rodzinnie, zdrowo i sportowo”, przyniesie nie lada atrakcje.
Jeszcze przed południem uzdolnieni szachiści rozpoczną VIII Turniej Szachowy im. Królowej Jadwigi i udowodnią wszystkim niedowiarkom, że dzisiejsza młodzież uwielbia tę królewską grę. Dalszy przypływ pozytywnych emocji gwarantuje mecz siatkówki, podczas którego na przeciwko siebie staną rodzice i pracownicy naszej szkoły. Ducha pozytywnej rywalizacji wzbudzi także we wszystkich Mini Turniej Rodzinny oraz losowanie nagród. A gdyby komuś z tych emocji zaschło w gardle lub zaburczało w brzuchu będzie mógł skorzystać z licznych stoisk z jedzeniem i napojami oraz skosztować Sierczańskiego Jadła – domowych ciast i świeżo wyciskanych soków z warzyw i owoców. Najmłodszych planujemy zachwycić dmuchanymi zamkami, możliwością pomalowania twarzy w bajkowe wzory, słodką i lepką watą cukrową oraz lodami.

Na scenie będzie jak zwykle pełno i kolorowo. Czas umilać nam będą występy przedszkolaków, klasy I oraz niecodzienny pokaz talentów. A pod wieczór rozpocznie się z dawna wyczekiwana… zabawa taneczna, w czasie której będzie można zrzucić z barków wszelkie problemy dnia codziennego. Ponadto specjalnie dla fanów piłki nożnej po raz pierwszy otworzymy rodzinną strefę kibica umożliwiając, w ramach pokazu zamkniętego,  obejrzenie rozgrywanego w tym czasie meczu. Tak zdrowo, rodzinnie i sportowo, jeszcze nie było.

spsiercza-plakat-festyn

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status