Ferie z PROJEKTORe 2016

W związku ze zbliżającymi się feriami pragniemy poinformować, że w ramach współpracy naszej szkoły z Polsko – Amerykańską Fundacją „PROJEKTOR – wolontariat studencki”, dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez studentów.

Odbędą się one w pierwszym tygodniu ferii – 18, 21 i 22 stycznia w godzinach – 10.00 – 15.00

Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie umieszczony w późniejszym terminie, przy wejściu do szkoły.

Wszystkie chętne dzieci zapraszamy do udziału w interesujących i kształcących zajęciach oraz do wspólnej zabawy.