mLegitymacje dla uczniów

Każdy uczeń naszej szkoły ma możliwość aktywowania mlegitymacji na swoim telefonie. Wystarczy zgłosić chęć posiadania aplikacji i zgłosić na maila szkolnego wraz ze zdjęciem przesłanym w formie elektronicznej.

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.
Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień. To ważne! Ten mDokument możesz aktywować tylko wtedy, gdy Twoja szkoła ma podpisane odpowiednie porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Uruchamia się go, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.
Dane z mLegitymacji możesz okazać tak jak przy użyciu tradycyjnej legitymacji. Możesz również przekazać je użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. W ten sposób upoważniona osoba potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i wiek. Na ekranie swojego urządzenia zobaczy również Twoje zdjęcie w niskiej rozdzielczości. Może sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji szkolnej.

Poniżej instrukcja obsługi mLegitymacji dla uczniów oraz do bezpłatnego kreatora zdjęć do mLegitymacji.

Instrukcja obsługi mLegitymacji dla uczniów i studentów
Bezpłatny kreator zdjęć do mLegitymacji

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status