SZLACHETNA PACZKA 2017 W NASZEJ SZKOLE 

Szanowni Państwo, pomału zbliża się ten wyjątkowy, magiczny czas Bożego Narodzenia, czas pełen życzliwości i dobroci, niesionej szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia. W tym roku po raz kolejny nasza Szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka, aby pomóc wybranej Rodzinie, która znajduje się w trudnej sytuacji życiowej.

Sprawmy wspólnymi siłami, aby dzięki naszej pomocy, również dla tej Rodziny czas Świąt Bożego Narodzenia był czasem szczególnym, pełnym radości i nadziei na lepsze jutro. Wszystkie szczegółowe informacje na temat Rodziny i jej potrzeb, znajdą Państwo na plakatach w Szkole / Przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do akcji.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status