„Wnuczka, wnuczek edukuje – babcia, dziadek się stosuje”

Drodzy uczniowie!

Zachęcamy Was do licznego udziału w projekcie „Wnuczka, wnuczek edukuje – babcia, dziadek się stosuje” organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie.

Głównym celem akcji jest przede wszystkim integracja międzypokoleniowa, w której dzieci i młodzież w ciekawy sposób poinformują Seniorów ze swojego otoczenia (rodzina, znajomi, sąsiedzi) jak nie stać się ofiarą oszusta.
Wasze prace mogą być w formie plakatu, listu, kartki, krótkiej scenki lub rozmowy telefonicznej.
Oczywiście wszystkie działania przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności związanych z pandemią,

Dzięki licznym działaniom w zakresie poprawy bezpieczeństwa nasza szkoła otrzymała tytuł Lidera Projektu Szkoły Promującej Bezpieczeństwo. Jesteśmy zatem zobowiązani, aby podejmować nowe wyzwania zapewniające ogólnie pojęte bezpieczeństwo.

Jesteśmy przekonani, że wykażecie się kreatywnością, a przede wszystkim zwrócicie uwagę na sytuację osób starszych z Waszego otoczenia. Dzięki Waszej akcji Seniorzy zostaną poinformowani o istniejących zagrożeniach i dzięki temu unikną nieprzyjemnych sytuacji.

W wykonaniu zadania pomoże Wam krótki film:
https://www.youtube.com/watch?v=c7qMo_cMvk0&feature=emb_logo

Prosimy o przesyłanie wykonanych prac do pani Anety Spisak- pedagoga szkolnego
na adres:

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status