Wolontariat

Drodzy Uczniowie!

     Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Jest to czas przepełniony miłością i szczęściem. Wokół każdego z nas panuje dobroć i wzajemny szacunek. Niestety nie dla wszystkich te momenty są tak wyjątkowe.
Niektórzy ludzie cierpią niedostatek, są samotni, schorowani lub ubodzy i ich życie bywa momentami bardzo ciężkie. W naszej szkole powstała piękna idea, aby założyć Szkolne Koło Wolontariatu. Wolontariusz to ktoś, kto w bezinteresowny sposób pomaga drugiemu człowiekowi, nie oczekując nic w zamian.
Zwracamy się do każdego z Was z osobna: jeśli czujesz w swoim sercu chęć zrobienia czegoś dobrego dla innych, przyjdź do nas i zmieniajmy wspólnie świat na lepszy. Czasem wystarczy naprawdę niewiele, by komuś umilić dzień. Głęboko wierzymy, że dobro, które ofiarujemy innym, kiedyś do nas wróci.
Jeśli chcesz dołączyć do Szkolnego Koła Wolontariatu, zgłoś się p. Moniki Dzido, p. Agnieszki Wójcik-Gut lub p. Ewy Wcisło. Czekamy na Ciebie!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status