Zapisy do świetlicy szkolnej 2018/2019

Szanowni Państwo, informujemy, że ruszają zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019. Kartę zapisu można pobrać ze strony internetowej szkoły lub z zakładki:  Dla Ucznia-> Świetlica -> Dokumenty świetlicy. Wydrukowane karty dostępne są również w sekretariacie. Wypełnioną kartę należy oddać do sekretariatu, do dnia 15.06.2017 r. Każde dziecko musi być zapisane na oddzielnej karcie.
Bardzo prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi zapisami karty, z regulaminem i procedurami świetlicy oraz o wypełnienie karty zapisu  we wszystkich wymaganych polach, gdyż jest to niezbędne do dalszego postępowania zapisowego.
Przypominamy też o konieczności złożenia nowych upoważnień do obioru dziecka ze świetlicy oraz nowych oświadczeń o samodzielnych wyjściach, na kolejny rok szkolny, gdyż złożone w tym roku upoważnienia i oświadczenia tracą ważność z dniem 22.06.2018 r.
Serdecznie zapraszamy, wychowawcy świetlicy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status