Drążenie miasta- III miejsce

W sobotę 27 stycznia Reprezentacja Naszej Szkoły zajęła III miejsce w drużynowym turnieju szachowym „Drążenie miasta”. Turniej rozgrywany był w Muzeum w Podziemiach Rynku w Krakowie i skierowany był do uczniów klas 1-3. Każda drużyna składała się z 4 zawodników. Wszystkie drużyny zagrały po 5 meczów. Nasi reprezentacji 2 mecze wygrali, 2 zremisowali i jeden przegrali.  Po przegranej w czwartej rundzie 1:3 (z późniejszą zwycięską drużyną) szanse na „pudło” były już bardzo małe, jednak nasi zawodnicy postanowili wszystkich zaskoczyć i w ostatniej partii wygrali 4:0 co ostatecznie pozwoliło zająć im III miejsce :)!

Jest to kolejny sukces szachowy naszych uczniów!

Skład drużyny:

  • Smoszna Jakub,
  • Reczek Witold (5 punktów w 5 partiach),
  • Jarosz Robert,
  • Michalski Jan.

Wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_7458/final_standings_teams&5.html

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status