Sykcesy naszch pływaków!

plywacy_2018Nasi uczniowie, w czwartek (25.01) oraz w piątek (26.01), wzięli udział w Gminnych zawodach pływackich organizowanych na pływalni Solnego Miasta w Wieliczce.
Zofia Oliwkiewicz oraz Jakub Kowal (oboje klasa 7b) uczestniczyli w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (Klasy 7 oraz 2 i 3 gimnazjum); wystartowali na dystansie 50m w stylu dowolnym. Kuba zajął 9 miejsce, a Zosia znakomite 2 miejsce! Zosia dzięki miejscu w pierwszej czwórce awansowała do finału powiatowego, który odbędzie się 1 lutego.
Reprezentanci rocznika 2005-2007 pozazdrościli sukcesu Zosi i również wracają z gminnych zawodów z pływania z medalami oraz z awansem na zawody powiatowe (awansuje pierwsza czwórka w każdym stylu):
– Bianka Ruda – I miejsce – styl klasyczny
– Klaudia Woźniak – III miejsce – styl grzbietowy
– Dawid Wrześniak – IV miejsce – styl dowolny
– Wiktoria Kuchnia – XV miejsce – styl dowolny
Gratulujemy uczniom oraz ich rodzicom, którzy dbają o rozwój sportowy swoich dzieci, zapisując je na sekcje i dowożąc niestrudzenie na treningi!
Powiatowe emocje już w najbliższy czwartek…
Będziemy informować o poczynaniach naszych uczniów.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status