Drużynowe Mistrzostwa Gminy Wieliczka Szkół Podstawowych w Szachach.

Dzisiaj (wtorek 22.11) w Wielickim Magistracie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Gminy Wieliczka Szkół Podstawowych w Szachach. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 2 i 3: Ania Ślusarczyk, Jasiu Galiak, Witek Reczek, Sebastian Zgud.

Nasza reprezentacja spisała się bardzo dobrze i zajęła 3 miejsce, co dało awans do zawodów powiatowych, które odbędą się już w najbliższy czwartek.  Życzymy powodzenia.

Nasza drużyna była najmłodsza spośród tych które rywalizowały.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/tdr_6605/results.html?l=pl&tb=202_

Drużynowe Mistrzostwa Gminy Wieliczka Szkół‚ Podstawowych w Szachach

23 new photos · Album by Galeria Szkoła Podstawowa w Sierczy

Więcej: goo.gl/photos/6xgWfrMvzm5JAJ1M9

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status